• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
                                    
    • YANGIN SÖNDÜRME DOLAPLARI
    • YANGIN SÖNDÜRME EKİPMANLARI
    • DAVLUMBAZ SÖNDÜRME SİSTEMLERİ

ANASAYFA

Didim Yangın şubemizle hizmetinizdeyiz.

Dikkatli ve tedbirli olmakla yangından korunmak, büyük ölçüde insanların elindedir.

" Yangınları önlemek için  masraf yapmaktan çekinmeyiniz. Zira büyük  gemileri  küçük delikler batırır" diyen filozoftan hareketle bu işin mutlaka ciddiye alınması herkesin yararına olacaktır.

Bu nedenle ;

*   Resmi işlerimizde istendiği için, yıllar önce bir defa alınmış,  depoya atılmış ve belki soran olur düşüncesiyle göstermelik olarak bulundurulan, kullanım dışı olan, dolu veya boş olduğu bilinmeyen  yangın söndürme cihazı bulundurmaktan kesinlikle kaçınılmalıdır.

* Fiziksel olarak mevcut bulunan yangın söndürme cihazları, ihtiyaç halinde kullanılmak üzere daima  fonksiyonel olarak  kullanılabilir durumda olmalıdır. Bu noktada öncelikle  resmi kurumlar ve araçlar örnek olmalıdır.

* Evlerimizde, iş yerlerimizde, apartmanlarımızda ortak alanlarda kullanımını bilmek şartıyla, mutlaka yangın söndürme cihazı bulundurulmalıdır.

* İnsanları bilinçlendirmek ve toplumda olumlu kamuoyu oluşturmak için resmi kurumların ve okulların  yanı sıra, mahalle bazında muhtar  ve cami imamlarımızın da katkıları sağlanarak,  örnek yangın tatbikatları yapılabilir. Yazılı ve görsel basında yapılan bu faaliyetlerin işlenmesi ayrıca olumlu katkı sağlayacaktır.

 aydında yangın tüpü satışı, aydında yangın tüpü dolumu, aydında yangın malzemeleri ... denilince akla gelir ak yangın .